» Poradna » Programy

Automatické aktualizácie

Mám Windows XP SP3.
Problém je v tom že mi nejdu zapnúť Automatické aktualizácie.Vpravo dole je červený štít a keď naň kliknem objaví sa okno Centrum zabezpečenia .Tam kliknem na Zapnuť automatické aktualizácie a nič sa nedeje.Keď to chcem spustiť ručne vypíše číslo chyby 0x8DDD0018.Našiel som túto chybu na stránkach Microsoftu,postupoval podľa toho návodu cez services.msc.Prvá služba Automatické aktualizácie nejde spustiť.Druhá Služba inteligentného prenosu na pozadí funguje a tretia Protokol udalostí tiež funguje.Ako to teda spojazdniť?Čo mám ešte skontrolovať a prípadne povoliť?

Odpovědi na otázku

presne tie isté príznaky bol to výrus

Ako nájdem tieto zložky
%windir%\SoftwareDistribution\DataStore\
%windir%\SoftwareDistribution\Download\

Prešiel som počítač Spy Botom .Našlo mi Virtumonde a Virtumonde.prx.Dal som to odstrániť a znova som spustil kontrolu Spy Bot.Našlo mi ich znova!

Projeď to Superantispyware.

Vyriesil to reinstal Windows

Na tohodle haj*la musíš vypnou bod obnovy a možná použít lepší zbraně.