» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automaticke aktualizace wint 7x64 profesional

Dobre ráno...ospravedlnujem sa za včerajšie špatne vlákno,dufam,že som tu teraz správne.Ked chcem hladat aktualizacie tak mi vyhodí toto..:WindowsUpdate_80072F8F" "WindowsUpdate_dt000"A už som zkušal všelijake fixy a nastavovat hodiny a stále nič......zkusil som už všetky fixy na opravu čo ponuka microsoft aj hodiny som pozrel ,ale stale ukazuje neznámu chybu kod...80072F8F" "WindowsUpdate_dt000.Ak by ste mi mohly poratit budem vdačnyDakujem

Odpovědi na otázku

Hodiny jsi tedy nastavil správně ..... a datum taky?

jasan..aj datum je zprávne...fakt už si neviem rady

Zkus zcela vypnout firewall.

doteraz vždy zabralo vymazanie celeho OBSAHU tychto zložiekhttp://2i.sk/55ef4963b0pred tym musiš ale vypnut službu update a po vymazani a reštarte ju znova zapnuthttp://2i.sk/ee54f2d80b a daj na automaticky

moc dakujem..,ale píše mi to,že treba aktualizovat,ale ked dam aktualizovat,tak som tak kde som bol..:)všetko som robil podla návodu

I zkušený profík co spravuje mnoho OS ti poví, že hledat problém je nesmysl. Strávit např. 2 dny hledáním neznámé / nezdokumentované chybky kterou způsobilo bůhvíco je nesmysl. Obnov OS ze zálohy:http://abload.de/img/snap5409b4roh.pngnebo pochopitelně SW třetí strany. Pokud nezálohuješ oddíl / disk s OS pak nová instalace a to já nesnáším. Aktivace, update, instalace SW, nastavování prostě vše co záloha vyřeší za 8 - 20 minut podle rychlosti média a velikosti zálohy.

už som nad tym uvažoval..:)moc dakujem za pomoc...idem to cele preinštalovat ved mám dovolenku..:)

A potom si to zálohuj!! Už nikdy pak nebudeš trávit dovolenku přeinstalací.....