» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatické aktualizace Windows 7 - nepřihlášený uživatel

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat, jestli počítač může stahovat a instalovat aktualizace Windows, i když není přihlášen žádný uživatel. Mám na mysli to, že večer počítač restartuji a nechám být a přihlásím se až ráno. Je možné, že počítač se připojuje ke službě Wimdows Update i v noci? Pro úplnost - používám W7 Pro.Díky za odpověď.Honza

Odpovědi na otázku

WU je nezávislé na účte užívateľa - je to služba samotného OS. Takže pokiaľ je aj bez prihlásenia zapnutý - služba WU sa pripája k serveru M$.