» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatické aktualizace W10

Zdravím,Rád bych se zeptal zda někde nejde nastavit či vypnout nové aktualizace.Je to snad 2 týdny, co W10 mně bombarduje aktualizacema, nejhorší na tom je, že i když mám na pc rozdělanou práci, a na chvilku odejdu od pc tak se sám aktualizuje aniž by se to zeptalo, kdy mužu aktualizovat a podobně. Skoro každý den vychází “novinka” (která ani není vidět či znát), která mi je nabízená, a když nesedím od zapnutí do vypnutí pc u počítače a neodškrtávavám “odložit” tak se to samo resetuje a aktualizuje a na mou praci rozdělanou kašle. Je to celkem dost stresující....Předem děkuji za odpověďS pozdravem

Odpovědi na otázku

Děkuji za stručnou a jasnou odpověďKdybychom byli na WF tak ti hodím zlatáčky

pcmaker ti odpověděljá to mám řešene přes udpate v nastavení kdy používám zařízení a"Restartování potřebné k dokončení instalace aktualizací provedeme, kdy nám řeknete. Stačí zapnout tuto položku a zvolit čas".

Pokud ti nestačí změnit nastavení, kdy se má Windows restartovat, pak zkus tenhle prográmek: https://www.sordum.org/9470/windows-update-block... .Pokud zašrktneš "protect service settings", tak se ti Windows Update sám od sebe zase nezapne. Aspon mně se to ještě nestalo.