» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatická změna výchozího prohlížeče při startu W10

Dobré odpoledne; dokázal by někdo z Vás vyřešit automatickou změnu výchozího prohlížeče při startu W10? Doménová politika mi ho při každém startu přenastaví na jiný, než chci, tak bych to rád něčím vždycky vrátil, aniž bych to musel zadávat pokaždé ručně. Podobně by se hodilo nějakým scriptem měnit i jiné výchozí aplikace. Tož se ukažte, klucí šikovní

Odpovědi na otázku

To řeší správce domény.

S tím se nekamarádím.

Chyba.Pak Ti nezbývá než se připojovat do internetu mimo profi LAN, např. doma, v kavárně, knihovně apod.

Proč píšeš, když odpověď neznáš?

odpoveď máš hneď v prvom príspevku..., prečo prudíš?

Další tlachal

Skriptem přes powershell, ale je to nějaký divný Pokud doména přepíše defaultní programy, neměly by jít změnit ani uživatelsky - odfláknutá práce adminaPokud tam zabezpečení není, na google najdeš desítky funkčních skriptů, jak si změnit default program