» Poradna » Mobily

Automatická synchronizace iPhone kontaktů s FB fotkama

Zdravím,Na androidu jsem používal jednoduchou aplikaci, která porovnala jména kontaktů v telefonu (Google kontakty) s účty na FB a přiřadila fotky ke kontaktů v telefonu. Na iPhone se mi nic takového bohužel nepodařilo najít. Našel jsem na internetu nějaké návody, ale ty s novějším iOS nejdou použít kvůli změnám v nastavení. Jinak výchozí účet pro kontakty v nastavení mám Gmail. Nějaké rady a tipy jak toto udělat? Krajní řešení je ručně, tomu se chci však vyhnout a bude to aktuální jen nějaký čas. Díky.

Odpovědi na otázku

https://letemsvetemapplem.eu/forum/viewtopic.phpje to chyba Facebooku. proste bug. Synchronizace funguje, ale fotografie se neprenaseji... neni to jak obejit, jen pockat az to opravi.