» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatická regulace jasu

Zdravím,mám monitor Dell UltraSharp u29wm. Už od začátku mě neskutečně s**e měnící se podsvícení. Jenomže když se díváte na film (obyčejně horor) tak se již už černý obraz ještě více stmaví, takže pak vidím úplné ***no. U her je to to samé. Nevíte jak to vypnout? V ovládacích panelech jsem hledal ale nenašel jsem.

Odpovědi na otázku

Nemam sice Dell, ale je to v nabidce monitoru. Automaticky jas (nebo neco podobneho)...

tam mám všechny ty smart blbůstky povypínané ale nec nepomohlo

Podle manualu by to melo byt bud:Dynamic Contrasa nebo jesteEnergy Smart - Zapnutí nebo vypnutí funkce dynamického stmívání.

Mám Dell a mám to v nastavení, dám Menu-Other-BrigthRegulator-Disable a je to vypnutý. Aspoň teda u mě. Jestli ti to nefunguje, tak to máš rozbitý.

Díky moc. Já to měl pod názvem DDC/CI proto jsem to nemohl najít

ja mam radu Latitude, taky jsem to hledal v dell utilitach v kompu, nenasel jsem nic. Nasel jsem to na klavesovy zkratce - deaktivuje se to Fn+sipka doleva, oficialne se to jmenuje "ambient light sensor"