» Poradna » Notebooky

Automatická orientace tabletu s Win8

Zdravím,mám tablet Acer Aspire Switch 10 a chtěl bych, aby se při překlopení tabletu překlopila i obrazovka. Nějakou dobu mi to šlo, ale později jsem zjistil, že to náhle nejde. Nevíte někdo prosím jak tento problémek vyřešit?Děkuji, přeji hezký večer.

Odpovědi na otázku

Nevypnul jsi otáčení ??? V nastavení -> Displej,to jistě najdeš.Pokud nepomůže ptom vyzkoušet Obnova do továrního nastavení.

Chytráku - rozdávat mínusy bych uměl také.ZDŮVODNI TO LASKAVĚ,nebo se na to vys*r.DEBO!!!!!