» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatická oprava

Dobrý den chtěl bych se zeptat, skoro každý den se mi vypne pc. A nejde zapnout nejde mi naskočit ani do BIOSu a když ano tak tam nic ne nadělám vždy z pc odpojím hardysky a pak to funguje ale někdy ne a právě nevím co stim mám dělat když to nejde a právě mě štve že to skoro každý den to nejde tak bych chtěl poradit čím to může být.

Odpovědi na otázku

Zdar,tak zkontroluj ty disky,alespoň Crystaldiskinfo a zkus tohle https://www.cistepc.cz/kontrola-chyb-disku-v-pc-...

" co stim mám dělat když to nejde a právě mě štve že to skoro každý den to nejde tak bych chtěl poradit čím to může být"Dát do servisu.