» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automaticka oprava

Ahoj na notebooku se mi objevila hlaska automaticka oprava, pocitac se nezpustil spravne vubec nevim co s tim kdyz to restartuju znova taky je to furt stejny. Castecne obnovit nejde a tovarni nechci. Kdyz dam obnoveni systemu tak to cely probehne a nakonec mi to to napise ze se to nezdarilo a at vypnu antivirus a zkusim to znova ale nevim jak vypnout antivirus kdyz se nedostanu do windowsu. Nevite nekdo co s tim

Odpovědi na otázku

jestli se ti povede nbook nastartovat v nouzovém režimu,tak by ses mohl vráti zpět přes nástroj Obnovení systému a bod obnovení do stavu, kdy nbook normálně fungoval.Jinak nepíšeš, čeho se automatická oprava týká.

Jde o to ze jsem si naistaloval starsi hru a po instalaci mi to napsalo ze mam restarovat pc a hned potom prestal fungovat. Jak se dostanu do nouzoveho rezimu ?

Než se vždy zeptáš, zkus použít google.https://servis.eset.cz/knowledgebase/article/Vie...

Tak do nouzoveho rezimu se nedostanu

Tak prostě tu hru odinstaluj a třeba se tím problém vyřeší.jinak se můžeš mrknout do prohlížeče událostí,kde může být napsáno, co chybu způsobuje.

Ale jak odinstaluju hru kdyz nemuzu do windows ?

Aha, to sem tvého dotazu nepochopil, že se vůbec nedostaneš do windows.A když zapneš nbook, objeví se nějaké chybové hlášení než naběhnou windows?

Objevi se tam Automaticka oprava. Pocitac se nespustil spravne.

Koo,pravděpodobně máš poničené soubory, které jsou nutné pro start neboli bootování systému.Abys je opravil, budeš muset mít instalační dvd se systémem.V biosu nastaví boot z dvd, zapneš nbook a až naběhne dvd, dáš opravit start systému windows.

Ja mam problém tiež a neviem čo mam spraviť, notebook išiel normálne a zrazí sa tam ukázalo že sa tam vyskytla chyba že to mam aktualizovať ja som to nedávala odkladala som to a zrazu sa vypol je to normálne jakeby sa išiel zapnúť ale je tam raz čierna obrazovka potom tam je Modra obrazovka a je tam napísané že došlo k chybe že je potrebná aktualizácia a potom sa ta Modra obrazovka vypne a zrazu je čierna jakeby som išla zapnúť normalne ten notebook a je tam napísané že prebieha príprava automatickej opravy.