» Poradna » Windows (a jiné OS)

Automatická oprava systému

Dobrý den prosím potřebuji pomoc dnes jsem omylem vypnul natvrdo pc zavadil jsem o startovací tlačítko a od té doby když se snažím zapnout pc tak mi to při najíždění windowsu 10 napíše příprava na automatickou opravu systému s tím že pak najede obrazovka kde se má zvolit jazyk ovšem zde nastává problém v tomto bodu mi přestává fungovat klávesnice i myš takže jsem uvízl ve slepém bodě prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

Nabootuj instalační USB flasku nebo DVD a v menu zvol Opravit systém.Instalační médium si můžeš vytvořít pomocí nástroje z této stránky: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w...