» Poradna » Ostatní

Autokamera Xiaomi 70mai Pro PLUS - MICRO SD KARTA

Dobrý den, nedávno jsem si koupil kameru do auta, ale už mám koupenou třetí kartu do 64 gb, kterou by měla kamera podporovat mám dvě jednu 32gb Kingston V10 s nahráváním až 10MB/s pak Samsung 32 GB s nahráváním až 20MB/s a pak ještě Kingston 64GB - V90 s nahráváním až 160MB/s....a ten obraz nerozezná ani SPZ...už jsem zoufalý, prodejce nekomunikuje. Mátě někdo prosím Vás zkušenost? Mockrát děkuji!!!!

Odpovědi na otázku

Kartou to není. Buď to máš blbě nastavené a nebo je kamera vadná.

Děkuji moc, ono totiž v tom návodu pomalu nic nebylo a vše je v angličtině, zkusím ještě tlačit na prodejce a zjistit více info, každopádně děkuji za odpověď

Jinak mám tam tovární nastavení vše jsem dal, tak jak to bylo od výrobce

Nemáš třeba přelepenou čočku kamery ochrannou fólií?

Ne ne kamera přišla bez zalepené čočky. Vše je již vyřešeno a děkuji za pomoc

Přátelé chybu jsem našel a nebyla na straně kamery ani na straně karty, stáhnul jsem si KMPlayer64x a je to pecka!!! Našel jsem to na ruském youtube kanále - kapku jsem mu rozuměl Takže i toto může být problém - byť pro někoho jednoduchý mám Windows media player, ale ještě windows 7 tak tady asi taky byla kapku chybička

A ty nemáš VLC?

Vybral jsem si ten první, no měl jsem přiznám se Windows media player asi 9 let starý neaktualizovaný, moc tomu právě nerozumím Ale vše již funguje naprosto perfektně a je to paráda. Kamera za 1800 a šlape na jedničku