» Poradna » Ostatní

Autokamera do kombíka

Ahoj, chci se zeptat, sháním nějakou kameru do auta, ale nejlíp aby měla i zadní kameru. Můžete mi nějakou doporučit??

Odpovědi na otázku

V obchode nemajú na výber s precíznou obsluhou školeného personálu?Autokamera do kombíka, konštatujem, sú aj menšie, zmestia sa do gombíka. (knoflíka).

Nejdřív mě zaujal nadpis "autokamera do kombíka" To jakože do "krátkého" auta se používá jiná kamera? Pak jsem si přečetl dotaz ... "sháním nějakou kameru do auta, ale nejlíp aby měla i zadní kameru." a bylo mi jasné že chovanec nějakého ústavu se omylem dostal k internetu

tak zmiňovat kombík by mělo smysl kdyby chtěl tazatel zadní parkovací kameru, protože při couvání nevidí dozadu, ale to s kamerou co nahrává jízdu moc nesouvysí, takže kombík tam musí být omylem jinak ale myslím že do kombíku bych dal tuhle..http://www.heureka.cz/

Mě šlo hlavně o to, aby kabel k zadní kameře (pro nahrávání videa za jízdy), tak aby prostě ten kabel nebyl moc krátkej o nic víc nešlo. Jinak díky za tip.

Tak se příště vyjadřuj jako člověk a ne jako hotentot (chci kameru která bude mít i zadní kameru). Kamera je prostě kamera a kam ji nasměruješ to snímá. Takže pro příště, chci dvě kamery, jednu na přední sklo a druhou na zadní sklo

Tak si kup tohle, to má přední, zadní kameru a GPS. A funguje to skvěle. Pravda trochu dražší, ale super. http://www.cel-tec.cz/palubni_kamera-celtec_cel... !lightbox[fotogalerie]/1/A nebo když se bojíš, že kabel k zadní kameře bude krátkej, tak si kup zadní kameru na bluetooth. Třeba tohle :http://www.elektroo.cz/product/zrcatko-mp3-couva... Ahoj