» Poradna » Programy

AutoCAD výkres

Ahoj,je zde hodná duše která by mi nakreslila v AutoCADU jednoduchý výkres?

Odpovědi na otázku

Jednoduchy vykres si snadno nakreslis i bez hodne duse, je to snazsi nez kreslit v malovani...

Školní úlohy si dělej sám, nebo s pomocí spolužáků, kamarádů nebo rodiny. Naprosto cizí lidi na internetu ti tvé školní úlohy dělat nebudou.

Nevěděl jsem, že máš doma křišťálovou koul...blbe

Pozitron muze byt treba blb, ale asi ne v pocitacove brazi. Ja jsem blbem nazyvan casto, ale to osloveni mam radsi, nez byt normalem, alespon muzu prekvapit.

Blb je to. Být normální, tak dá smyslnou odpověď.

Ani nevime, co vlastne chces narysovat......

Na 99,99% to tipuju na školní úlohu.

Me by spis zajimalo, co tou domaci ulohou je. Jestli me to zaujme, pak si pohraju. Jenze nic slozitejsiho necekam a klasickou hridel se zavitem necham na tazateli.

Pevně doufám, že už ti tady nikdo neporadí. Nadáváním přispěvatelům si fakt nepomůžeš.A jestli neumíš jednoduchý výkres, tak jsi asi ten blb ty.

Je to přípravek do práce.http://www.jpeg.cz/images/2016/06/06/f68yh.jpg

Tak s timhle by byl problem, jaky je radius v horni casti ?

Tam může být jakýkoliv, aby to bylo pozvolna.Děkuji.

Tohle nezvladnete? Co dneska na prumce vlastne uci?Tahle vec je otazkou 5 minut i s ucenim se jak pracovat s CADem (uprime, cekal jsem navazujici krivky, ale tohle?).

Ono by to šlo udělat, mít kde...

Tohle jde v cemkoliv - jestli neni licenca na autocad, pak zkuste treba qcad (solid cad by byl kanon na vrabce).

Jsem na služ. cestě a nemám možnost to stáhnout.Zkusím zajít přímo do firmy, kde to budu nechávat vypálit, jestli to si to i nakreslí.

Pokud je to firma, co neco dela na zakazku, pak bude stacit prinest ten vykres (a doplneni toho radiusu + jeho stredu by bylo idealni > nebyli by radi za neuplny vykres).

nebo LibreCAD nebo DraftSight - ten by to snad měl zvládnout taky...

Nějak ti to nesedí. Mezi kruhy s průměry 19mm a 38mm nemůžeš mít 9mm, ale 9,5mm. Takže si budeš muset ujasnit, které číslo platí.

28 nebo 38mm, neni to jedno ? XDTohodle jsem si ani nevsiml, chudak budouci zhotovitel.

sem nalitej - takze 19+18

9+9+19 = 37, nikoliv 38.

samozřejmě jsem se upsal, místo 19 tam má být 20

Takhle by to mělo být, šlo by výkres upnout?

To je jedno, odpověď je vždy: "42".

a sakra, tohle bych si mel nekdy precist