» Poradna » Notebooky

Auto-refresh plochy

Zdravím mám problém s plochou moje plocha se mi jednoho dne restartovala jako by do základní podoby ale programy zustaly, ale je tu problém např. stáhnu si fotku (nebo jakýkoli program) a uloží se na plochu restartuju notebook a fotka pryča plocha se znovu uloží do zmíněne podoby při každé restartu.

Odpovědi na otázku

Nejsem žádny aiťák ,ale při téhle situaci bych zálohoval data a resetoval do tovarního nastavení.

no aspon to zkusím díky za odpověd

Nehlásí ti to náhodou při přihlašování problém s tvým profilem? Pak to místo něj používá dočasný profil, který se nikam neukládá a chová se to cca tak, jak popisuješ.

máš zřejmě poškozený profil uživatele tak se používá tzv. dočasný prosil který se ale myslím maže po každém restartu.V první řadě oprav chyby na disku, zkotroluj jeho stav a zkus tenhle postup nebo podobné (viz. google):https://www.superuser.cz/it/windows-nelze-nacist-p...