AuthenticAMD fix

Ahoj dneska sem hral Cs:Go a dostal sem crash bsod podival sem se do minidump a zistil sem že je nějakej problem AuthenticAMD nevim co mam dělat a už mě to začina štvat :) Děkuji za odpověd a doufam že mi pomužete :)

Odpovědi na otázku

Daná chyba sa vyskytuje priamo v procesore, ale treba vedieť, čo konkrétne. Stiahnite si BlueScreenView program a vypíšte čo za chybu vyhodil systém.

Je to BUSLG_GENERIC_ERR_*_TIMEOUT_ERR?

Častým problémom je buď zdroj napájania, pretaktovaný CPU nezvláda napätie alebo nejaké jadro v procáku umrelo a môže to ísť na zberný dvor.

ntoskrnl.exe je chyba Nevite jak opravit ?

Dokiaľ nenapíšeš, čo napísal BSOD, tak nie. exe súbor môže mať stovky BSOD error kódov. Hore som napísal, stiahni BlueScreenView od nirsoft: https://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview-x64.zipSpusť -> Options -> Lower Pane Mode -> BlueScreen in XP Style.Urob screenshot na ctrlv.cz a pošli to sem.

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damageto your computer.The problem seems to be caused by the following file: ntoskrnl.exeIf this is the first time you've seen this stop error screen,restart your computer. If this screen appears again, followthese steps:Check to make sure any new hardware or software is properly installed.If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturerfor any Windows updates you might need.If problems continue, disable or remove any newly installed hardwareor software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.If you need to use safe mode to remove or disable components, restartyour computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and thenselect Safe Mode.Technical Information:*** STOP: 0x00000124 (0x0000000000000000, 0xffff8c03886c2038, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000)*** ntoskrnl.exe - Address 0xfffff803405df8f7 base at 0xfffff8033fe06000 DateStamp 0x5b3f12f4

WHEA_UNCORRECTABLE_ERRORDoslovný preklad: Typicky súvisiace s poruchami fyzického hardvéru. Môže to súvisieť s teplom, chybným hardvérom, pamäťou alebo dokonca procesorom, ktorý zlyháva alebo zlyhal. Ak je zariadenie pretaktované, vráťte hodnoty BIOSu do predvolených nastavení. Overte, či sú chladenie alebo ventilátory funkčné. Otestujte pamäte RAM, aby ste potvrdili, že systémová pamäť nie je chybná.

Ahoj včera sem vyčistil počitač a počitač jede u některych her 2 U fortnite to crashuje bylo to asi teplem asi přikoupim Větrak :)

Čau moje grafika se asi rozbila ma 90 celsia a proto crashovaly ty hry :) (mužu na tom dělat řizky ?) :DDD takže problem byl grafika :) děkuju všem co my chtěli pomoct :)

Toci se na ni ventilator(y)? Nema zapraseny chladic? Sedi chladic dobre na karte?Ostatni vetraky ve skrini funguji, jak maji?