» Poradna » Web a internet

Aukro.cz - Vyhraná aukce za směšnou cenu

Zdravim,vyhral jsem v aukci pevny disk za pohuch 12kč je to reálné pošle to ten prodejce nebo nemusí?

Odpovědi na otázku

Bude se kroutit, bude se hádat, bude sprostý... nebo to bude bez problému. Lidé jsou různí.Víš určitě, že je 100% v pořádku? Byl tam SMART a test povrchu?

Pouze test sektorů ale i presto si myslim ze 12korunek by me nezkrouhlo

Nezapomínej na poštovné, nebo to platí on? To se mu pak vyloženě vyplatí. Za poštovné zaplatí přes 100 korun a od tebe dostane 12 korun :)

DPD má pro VIP klientelu poštovné balíků pod 50 Kč... proto jich taky polovina dojde rozflákaná úplně na kaši.

DPD zadna slava, ale u geisky pamatuju schopnejsi destruktory, tam mi to obcas hlava vubec nebrala, jak k tomu mohlo dojit. Jak jsou na tom oba dnes, nemam tuseni.

Tak na Aukru je poštovné obvykle separátně, pokud výslovně nedáš že je zdarma. Ale i tak byla blbost dát to do aukce "od korunky" - pořád říkám, že to chce začít na nejnižšší ceně, za jakou je to majitel vůbec ještě nést na poštu.PS: nevím, jakou má ten disk kapacitu, ale prodávat to já, tak pod 20 Kč počáteční ceny v aukci bych asi fakt nešel - to už to můžu vyhodit rovnou.

To přijde na to, co to je za člověka. Ale pokud je férový, tak pošle. Hodně napovídají komentáře a hodnocení, co o něm napsali ostatní. Nakupoval jsem na aukru nesčetně věcí, podle té evidence mám přes pětset obchodů a vysloveně problém a ztráta peněz z toho byla jen jednou. Ale všechno je o lidech.

Dej odkaz na aukci, jsem zvědavej co je to za disk. Pokud nějakej opotřebovanej ležák před smrtí tak cena tak nějak odpovídá.

A není tam třeba nějaká poznámka jako třeba tu:http://aukro.cz/hdd-do-nb-320gb-wdc-wd320... "nenajede v biosu"Tento se taky prodal za 12 Kč, není to ten "tvůj"?

k čemu to je dobré, v tomhle stavu? To snad leda kdybych odepisoval služební notes se stejným typem disku a rozhodl se získat za 12 korun funkční disk a ten koupený šrot dát do toho odepsaného notesu, že jako chcípl tam...