Aukro - Vrácení peněz prodejcem kupujícímu

Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Koupil jsem od prodejce zboží, konkrétně zdroj do PC, zaslal mu peníze na účet, on mi zboží poslal, zboží neodpovídalo popisu, tak jsem mu ho zaslal zpět, on si zažádal o vrácení provize a provize mu byla vrácena. A můj dotaz zní: Kdo mi vrátí zpět peníze, které jsem zaplatil prodejci za zboží.
Prodejce má nyní zboží i moje peníze a ještě mu byla vrácena provize. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkuste se s ním domluvit, třeba na to "zapoměl". Výhrou aukce sice obě smluvní strany uzavřely kupní smlouvu od které lze do 30dní odstoupit. Jestli odmítá danou částku vyplatit, a máte-li důkaz o zaslání zdroje zpět prodejci, a prodejce odmítá jakkoliv komunikovat, zkuste mu pohrozit a pokud to nepomůže, obraťte se na aukro či policii čr.

vrátí ti samozřejmě všecky peníze co si mu poslal, mínus (+ -) 10 Kč za vystavení o které přijde,
ps v čem se zboží neshodovalo ?