» Poradna » Programy

Audit PC

Ahoj, zajímalo by mě jestli požíváte ve firmě nějakej software pro audit PC. Prostě něco, co vám vypíše veškerý nainstalovaný software. Zkoušel jsem WinAudit, ale zdá se mi to nějak nepřehledný. Ideální by bylo, kdyby ten soft byl free. Díky.

Odpovědi na otázku

Treba AIDA, ktera byla free i pro firemni ucely po registraci. Byla prevzata nejakou firmou, ale posledni verzi AIDA urcite na netu najdes

Myslel jsem, že AIDA dělá jen HW audit, ale kouknu na ni. Díky...

vyskúšaj hijackthis.exe, maličká utilitka (200kb) a tá ti prezradí všetko o nainštalovanom SW vrátane procesov ktoré bežia.

AuditPro