» Poradna » Mobily

Audionahrávka

Chtěl bych se zeptat, zda je možné s audinahrávky vymazat všechny hlasy kromě jednoho. Nahrával jsem si přednášku a jsou tam slyšet okolní hlasy.Děkuji

Odpovědi na otázku

Možné je všechno ... ale něco jde hodně blbě. Třeba zrovna tohle.

Asi jako z hruškovice odstranit odrůdu Solanka a nechat jen Williams.

Ano, jde to úplně stejně snadno, jako z jahodového shake získat zvlášť mléko a jahody nebo z těsta zvlášť mouku, olej a vejce

V místech, kde jsou jen okolní hlasy a ne hlas přednášejícího, to smazat jde. Ale tam, kde jsou ty hlasy přes sebe, tam to fakt nejde.

Tak si ju namluvis znova.