Audio v pc ako Boh

Seruste všecia poraďťe mi prosím niekto kto má priamu skúsenosť s audiom v PC.chcem si zadovážiť na hry,filmy,a hudbu zvukovku čo hravo prechcá tie integrované.niečo fakt čo za to stojí. chcem si zadovážiť Creative X fi Titanium.ale neviem či je niečo lepšie, repráky si chcem dať Logitech domáce kino Z-5500digital s THX certifikáciou.bojím sa že mi zvukovka zbytočne bude degradovať repro sústavu za kopec peňazí.dakujem za akýkoľvek názor.

Odpovědi na otázku

Sic nejsem netopýr, ale ani jedno...

Autor: sali
"bojím sa že mi zvukovka zbytočne bude degradovať repro sústavu za kopec peňazí"

na take to domace chrastenie to bude stacit. Nenazyvaj to "za kopec penazi", lebo napr. aj stredny reproduktor z lepsej suroundovej zostavy stoji viac.

Vážně chceš kupovat 7 let starý design?

Jináč souhlasím s ostatními, jdeš na to ze špatné strany. X-fi je v pohodě. Kdyby bral bedny jednu za 8k, to by byla jiná.

tak audio to je dobry - ale zadny ,,HI FI" to neni , podivej se na aktualni Pitvu na Zive, pak zjistis, ze ten Logitech Z
nic moc kvalitni uvnitr neni a i do nejakeho stredniho segmentu ma daloko, prdlajs odstineni, normalni soucastky, neni to nijak oddelele atd atd no audiofyllovi z toho vstavaj vlasy hruzou na hlave, nicmene to hraje dost solidne a celkem hezky . . (coz je zajimave, kdyz clovek vidi jak to uvnitr vypada a jake soucastky tam jsou pouzite . . ) v te cenove kategorii asi stejne nic pouzit nejde . .

Ono pravda je aj to že nehrá rolu koľko penazí na to máš, ale či za ne dokážeš aj niečo čo za to fakt stojí aj kúpiť.

Prosím vás ludia nájde sa niekto(aspon jeden) kto mi sem napíše typ dobrej zvukovky a k tomu nejaké repro 5.1,7,1 strednej triedy? zatial ma tu každy vysmial písal hatlaniny a jeden sa tu vešal ako netopier. to je teda sakra rada.dakujem alebo mi dajte adresu nejakého testu na nete ja si to ochotne naštudujem.dakujem