» Poradna » Mobily

Audio stopy ve filmu

Dobrý den, chtěl bych prosím poradit jak změnit audio stopu 2 ( Slovenský jakzyk ) na audio stopu 1 ( Český jazyk ). děkuji moc za každý komentář

Odpovědi na otázku

No, my bychom třeba poděkovali za víc podrobností.

dobře, zde zasilám lepší info = Jazyky: CZ 5.1 / 5.1 SK Film mám v SK jazyce a potřebuji ho dát do CZ jazykapřehrávač : Windows media player

Takže ještě jednou, c jakém formátu je ten film? Víš jistě, že vůbec obsahuje jinou zvukovou stopu? ;)

Co je to za dotaz? Zkrátka požadovanou stopu vybereš v přehrávači. Ovšem pokud v tom filmu ty dvě stopy opravdu jsou...

A kde to vyberu ?

Vybereš to niekde v menu tvojho neznámeho prehrávača.

slušný přehrávač (VLC, Smplayer) tuto možnost nabízí v hlavní nabídce, stejně jako např. načtení titulků ap.

Sorry, ale z dotazu se nedalo pochopit co chceš. Mohl jsi chtít taky prohodit audiostopy v nějakém video editoru a renderovat do konečného videa.

Já to dělám tak, že kliknu pravým myšítkem do obrazu filmu a v kontextovém menu najedu na Audio, rozbalí se mi seznam stop a já si vyberu tu co chci použít.

MkvToolnix, lze importovat mkv, avi, mp4 aj. Nastavíš si prioritu audio stop dle libosti. Můžeš importovat i titulky ve formátu srt.