» Poradna » Programy

Audio editor

Dobrý den,poradil by mi někdo nějaký vhodný audio editor k úpravě zvukových stop? Potřeboval bych jen základní úpravy jako useknutí/prodloužení nebo třeba změna rychlosti aby mi seděla stopa správně k videu. Potřeboval bych aby to umělo hlavně formát AC-3 a to i ve vícekanálovém zvuku. Dále by bylo vhodné aby ten software uměl ty audio stopy extrahovat přímo z .mkv souborů.

Odpovědi na otázku

Openshot.

Alebo Audacity.To export 5.1 you need to enable "Use custom mix" in "Edit > Preferences > Import/Export".See here for more information: http://manual.audacityteam.org/o/man/ad ... tions.html

Alebo skús Freemake VideoConverter. Je tam aj jednoduchý strih.