» Poradna » Programy

Audio Convertor

Dobry den,Potrebuju software (jakakoliv licence) ktery by umel konvertovat Audio soubory hlavne: CD -> MP3,OGG,FLAC (nejlepe i obracene) a pak ruzne vychytavky jako ID3 tagy ale to neni podminkou, hlavni je CD -> MP3,OGG,FLAC diky moc...

Odpovědi na otázku

EAC

No, podle dotazu soudím, že dotyčný není moc zkušený a v EAC se toho při špatným nastavení dá víc zkazit, než udělat. Takže já bych doporučil třeba Audiograbber. Má celkem dobré možnosti - spolupráci s externím encodérem lame například a pro začátečníka není moc složitej.

Jetaudio

Na mp3 EAC + Lame (event. + Razor Lame)

najlepsi shareware - Easy CD-DA Extractornajlepsie freeware - CDex, Exact Audio Copy a CD'n'Go! Suite (ten ma aj ID3 tag editor)