» Poradna » Programy

Audio analyzátor pro Borland C++

už dlouhou dobu nemůžu najít nějaké zdrojové kódy do Borland C++ pro nějaký audio analyzátor (spektrální analyzér, VU metr, frekvenční analyzér... = realtimová fourierova transformace) prostě cokoliv co graficky analyzuje výstup ze zvukovky. Potřebuji samostatný program a né třeba plugin do winampu. Mám to pro projekt http://projekt.cvut.org. Jestli nemáte třeba něco na disku, moc by se to hodilo. Díky

Odpovědi na otázku

tak si to naprogramuj . Naprogramovat FFT je velice jednoduche (i ja to zvladl) + na netu máš dost algoritmů, když ne FFT tak třeba konvoluci (se sin signálem). Na amplitudové spektrum ti stačí pár bodů.

Tak jestli to máš, tak mi to pošli Největší zájem mam právě o to amplitudové spektrum