» Poradna » Počítačové sítě

Atlas mail sucks I need change

cuztak ten mail na atlasu chodi furt dost divne. neda se tam poslat mail. vetsinou zahlasi, ze servery atlasu sou ve spam databazi. poradite, kde si zirdit mail?potrebuju pristup pres smtp ci pop - nejlepe sifrovanymoznost preposilani mailu jinam....dik

Odpovědi na otázku

Hmm a neni to spis tak, ze server Atlasu zahlasi ze Tvuj server je ve spam databazi?Pri posilani se to netestuje, jen pri prijmu.

zkousel sem to z yahoo, bluetonea celkove mi chodi dost malo mailu - bezne nekolik za hodinuposledni tejden nekolik za den....:(

Poradte kde zridit mail ?? To opravdu netusis jaci jsou nejvetsi poskytovatele freemailu u nas ??? ... zvlastni, no takze jsou to napriklad : mail.seznam.cz , mail.centrum.cz , www.gmail.com , ...