ATI Sapphire Radeon 9600 vs. PROLINK FX 5700

Chci se zeptat,co mi z těchto dvou karet doporučíte.Nejdříve už jsem byl rozhodnut pro Radeon 9600 non-pro za cca 3.500,- ,ale zmiňovaný Prolink FX 5700 mě svou cenou cca 4.500,- zviklal.Má někdo s tím prolinkem zkušenost?O Radeonu z diskuzí vím,že se dá slušně taktnout.Cena FX 5700 se mě zdá oproti jiným nějak nízká ,tak za tím vidím nějaký háček.Také má navíc VIVO,což bych docela ocenil.Co by jste doporučili.DíkyDenis

Odpovědi na otázku

Zdar, mám Prolink GF 5700FX PDF 256 MB, P4 2,4@3,0 MSI 845 MAX2. Dá se taktnout zhruba na 490/750, výkon v 3DM 01 asi 13650, 3DM 03 4000, ale na silnější sestavě půjde ještě víc. VIVO jsem zatím nezkoušel. Zdá se mi proti GFti 4200 taktéž od Prolink, kterou sem vlastnil předtím, že má trochu jasnější a ostřejší obraz. Je poměrně tichá. Jinak docela švihá a problémy zatím žádný. Myslím že proti tomu Radeonu bude o trochu rychlejší, a možná i taktovatelnější. Tak asi tolik.