ATI Radeon,nebo nVidia GeForce k zákl.desce MIKROSTAR ?

Poraďte prosím, který výše uvedený typ graf.karty je tedy vhodnější pro zákl.desky typu Mikrostar, aby to vzájemně ladilo? Opravdu nevím co tedy vybrat.Byl jsem asi ve 4 PC firmách nechat si udělat nabídku sestavy a všude tvrdí něco jiného,(včetně typu zákl.desek).Uvítám opravdu objektivní názory.DÍKY !!!  (PC na net,prohlížení filmů, občasné vypalování DVD+CD,fotky,nehraji hry!!!)

Odpovědi na otázku

"typ microstar", to je asi totéž, jako když řekneš "osobní automobil Škoda" -- pod tím si můžeš představit novou Oktávku, Superba, ale taky 30 roků starou š105  Obecně: je to vcelku jedno, pokud nehraješ hry, můžeš koupit libovolnou kombinaci komponent dnes běžně dostupných na trhu. Orientuj se podle ceny, výkonu, případně funkcí. Osobně preferuju Radeony kvůli naprosto bezproblémovému TV výstupu, ale nVidia také není rozhodně špatná.

Souhlas , posledni dobou jsou tu takove dotyzy porad a pritom to je opravdu jedno. Pokud kupujes novou desku a k tomu novou gf tak by nemel byt problem. To spis budes mit mozna problemi s ovladaci nebo necim jinym.

Doplňuji: M...K7N2 Delta2-LSR(MS-6570E v 2.0)nForce 2400 DDR S-ATA,RAID,LAN,scA. Díky!!!

K desce msi 865 PE  NEO 2-PS,MS-6728 v.2 jsem původně koupil g.kartu ATINU 3 D club 6800 PRO a nedělalo to vůbec dobrotu!Vyměnil jsem ji za NVIDIA GE FORCE  FX-5700 DDR3 ULTRA a je vše ok.

To je teda pekny hybrid ta ATI 3 D club 6800 PRO

To by mne taky zajimalo, co tim chtel basnik rict :o)

Co je to za ATI 6800Pro??? Keby 9800...

Klidne si kup tu nejlevejsi grafiku co budou met, pokud nehrajes hry rozdil nepoznas.