» Poradna » Ostatní

Ati radeon x1950

Dobrý den kde stáhnout ovladače se shader model ke grafice ati radeon x1950. Dik

Odpovědi na otázku

Pro jaký systém? Snad najdu pro XP, když nebudou jinde.

Windows 7 32bit

Tak to můžeš zkusit ovladač pro Vistu, zda se to chytí, ale oficiálně to není podporováno.

Nejlépe na stránkách výrobce.Nebo http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php a najdi si tam typ ze seznamu.

Tahle grafika umí jen Shader 3.0. S tím nic nenaděláš a žádný nový ovladač ti nepomůže. Je to HW záležitost spojená s architekturou daného GPU. ☺

Ale Já potrebuji jenom shader 3.0 víš

Oficiální ovladače neexistují, ale zkoušel jsem s jistým úspěchem 32bitové ovladače pro Windows Vista. ☺