ATI Radeon 9600PRO

Dají se na této kartě hrát nějaké lepší hry (tak nák bez sekání),jako třeba quake 4,most wanted,pacifik asault....Mám fx5600xt a taky to jde hrát ale není to ono Díky.

Odpovědi na otázku

9600Pro nebude o moc rychlejší než 5600xt

 5600xt má 250/400 9600PRO má 400/450nějaký rodíl tam bude ne?

Nie je vsetko iba VGA. Mam tiez 9600PRO, a Quake 4 ide celkom fajn, avsak na nizkych detailoch. Svoje robi CPU Sempron 2300+

Já mám athlona xp 2700+ má netaktovanejch 2,17Ghz a 1024MB Ram,takže mě spíš brzdí ta grafika,s tou starou to hraju na střední detaily ale už to není moc plynulé.Jseš s tou kartou jinak spokojenej?

V porovnani s predchadzajucou Nvidia FX5200 nadmieru. Ziadne problemy s drivermi ( ako predtym), pohodovka.

A dohrál si toho Quaka,Já se dostal k nexusu ale má náký štít a nevím jak ho vypnout pořád do mě střílej

Hral som skor zo zvedavosti, par misii. Takze neporadim .