» Poradna » Ostatní

ATI 7500 nebo MSI 8836

Lidi, poraďte kterou GK zvolit do nového PC, když z kamery mám výstup audio a video OUT (tj. 2x cinch) a nebo pak úplný TV signál (koaxiál).Chtěl jsem použít ATI 7500 ale ta má vstup S-VIDEO a ten moje kamera neumí, no a když to do ní pustím () jako úplný TV signál tak pochopitelně dojde ke ztrátě kvality.Potřebuju tedy desku která umí vstup na cinche /na ATI 8500 nemám/ .Máte někdo zkušenosti s MSI 8836?Ještě chci dodat že hodlám použít GK pro zpracování home videa (z VHS resp. z Hi8) a následné vypálení.Jako sw chci použít VirtualDUB z CD Computeru.Půjde to ??? Moc děkuju za rady.Radek

Odpovědi na otázku

Ježíšmarjá, jasně že MSI ! ! Tady není nic k řešení !  Ahoj Larry.

Čau, Larry,dneska jsem se díval na www MSI a tam není napsaná podpora W XP?!Jsou k dispozici ovladače na MSI ?Radek

Ke kartam se take dodava prechod S-Video - Cinch ( S-Video ma jen oddelenou jasovou slozku ) tak se podivej jestli u toho Radeona nebude take prilozena ( ja jsem je u Atin skoro vzdy mel )Dost by me zajimalo jak pan kolega prisel tak k jednoznacnemu vysledku, ja bych to tak rezolutne nevidel.Do zadne dnesni grafiky asi nepujde pustit antenni signal.

Kolega má právě tu ATI kartu a má neustále potíže s ovladači. Moje MSI 8836 je v tomtosměru bez nejmenších problémů jak na WME, tak na WinXP Pro. Pravda, cinche nejsou,použil jsem od jiného kámoše cinche dělané téměř  " na koleně " a funguje to.Pro mě osobně je kompatibilita dost důležitá, u ATI karty znám taky člověka, který jedev pohodě na starých ovladačích z CD a nemá problém. Možná je to libůstka jednotlivého PC.Mějte se         Larry

Teda nechci se hádat ale na webu jsem viděl zapojení S-video konektoru a tam je jeden drát jako synchronizační signál a není mi dost jasný zda je možný získat z cinche (tj. audio - out a video-out)právě tu synchronizaci jenom pouze redukcí.Radek