Athlon X2 4200+ Windsor

Skusal som OC tohto procesora. Zakladny takt je 2200MHz, upravil som voltaz, kde dosahovala max 1.296, HT som dal na najnisiu hodnotu a Ram som dal na 533MHz efektivne. Procesor som zvysil 227x11 takze cca 2.5GHz, skusil som test stability pomocou Prime 95, kde po chvilky vyplo test jedneho jadra a zatazovalo ho minimalne a druhe jadro zatazoval test na 100%. Je mozne, ze pri OC zacne vynechavat jedno jadro? Alebo to je normalne? Zvazujem kupenie AC Freezeru 7 pro rev.2 a spravit este väcsi OC. Prosim vyjadrite sa a pomozte mi. Dakujem.

Odpovědi na otázku

Prime 95 vytezuje jedno jadro. Kolik mate jader, tolik musite pustit instanci tohoto SW.
Viz treba http://www.hardwareanalysis.com/content/topic/65100/... .

PS: Ta minimalni aktivita druheho jadra byla zatez generovana primo OS, respektive pripadnymi rezidentnimi aplikacemi...

Dakujem za odpoved. Takze je vsetko v poriadku.

NZ. Presne tak.