Athlon II X2 270-32bit

Zdravím, myslíte že mi půjde tento procesor spustit s operačnim systémem windows 7 32-bit nebo to pojede jen v 64-bitové verzi? díky

Odpovědi na otázku

Tvůj dotaz vypadá spíše jako provokace (a pokud ne, pak se ptáš jak trdlo). Ale dejme tomu, že opravdu nevíš: Ano, pojede i na 32 bitové verzi libovolného operačního systému.

Jde o to že u toho procesoru je napsáno podpora jen 64-bit verze :) Tak jsem si myslel že tim možná myslej windowsy

Pouze 64 bitové CPU se do desktopu zatím nevyrábí. Snad všechny dnešní jsou 32+64.

Kde presne je takova volovina napsana?