Athlon 1700+ Palomino dá se vůbec taktovat?

Zdravím,Mám Athlon 1700+ Palomino . Dá se tento procák nataktovat ? Slyšel jsem že palomína se nedají taktovat.Desku mám ABIT NF7-SDík

Odpovědi na otázku

Ale daj se taktovat sice spatne,ale daj,bez otevreni multiplikátoru jsem se dostal na 151 MHZ FSB,ale topilo to hodne moc.Da se otevrit multiplikator pak se to da dostat až na 200 MHZ FSB

No moc v tom nejsem kovanej, ale mám to takhleOperating speed........User DefineExternal clock...140MHzMultiplier Facto....x11,0AGP Freguncy...66 MHz CPU FSB/DRAM ratio....4/6(428MHz)CPU Interface.........EnabledZvedl jsem pouze to External clock...140MHz ze 133 na 140 a Internál Freguncy se změnila z1466 MHz na 1540 MHz.Pokud ,ale zvednu External clock...140MHz na 145 ta už musím resetnout CCMOS jina PC nenaskočí.Nic jiné s tím asi nepůjde co?