» Poradna » Notebooky

Asus

Mám na obrazovce "aptio setup utility", když dám exit je tam v červeném čtverců "secure boot violation invalid signature selected. Check secure boot policy in setup". Notebook jsem koupila ž druhé ruky a dala nový harddisk a vložila instalační cd. Děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

Zkuste to nastavit podle neznámé stránky, neznámého manuálu, k tomu neznámému notebooku. Případně vrátit majiteli že Vám prodal notebook zamčený na starý disk. "secure boot violation invalid signature selected. Check secure boot policy in setup"... ...může znamenat že i instalujete špatný operační systém který neumí uEFI a secure boot.

Dekuji. Radši ho zanesu odbornikovi, to je na mě moc. :D