» Poradna » Hardware

Asus

 |   | 

Chtěl bych se tady s vámi podělit a zeptat se na jeden takový postřeh.Mnoho lidí nenechá dopustit na základní desky Asus:no abych nekecal tak já do nedávna taky .Začalo to deskou Asus M2N-E koupil jsem si ji k tomu Athlona 3000 s tím že ho trochu taktnu a BUM !Náraz v podobě napájení pamětí konec taktování.Čas jde dál pár kompů stavím na GA-M56S-DS3 a nic se neděje.Najednou táta chce kompa.Nu což ,postavíme.Asus M2A-VM je určitě správná volba.Plesk,problém s napájením pamětí Půl dne stresu než jsem na to přišel kde je chyba.Opět se čas hnul a na netu varování"Některá desky od Asus mají problém s pamětma A-Data.Pomalu čas dozrál až do dneška a já se snažím zjistit jestli ten chipset P45 za to stojí nebo ne.Přečtu recenzi s dekou Gigabyte ,no a chipset nevypadá špatně.Ale na desce od Asus už tak růžově nevypadá.No pomalu začínám být vůči značce Asus pesimista a začínám shánět info.Bum! www.zive.cz ... test kde většina desek je hodnocena podprůměrně.No nevím ale mám docela smýšené pocity a pomalu nabývám dojem že jméno předběhlo kvalitu.Co vy a Asus.?Jaká je vaše skušenost?

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   | 

skoro kazdy vyrobce ma na vebu vystaveny k dane desce skousene pameti co deska podporuje na 100% jak asus, tak i gigabyte, s pametama a-data obcas byvaji problemy nektere typy neodpovidaji norme JEDEC!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Pesimista, Náraz, Táta


Určitě si přečtěte

Vy a počítač: Virtuální plochy ve Windows mají smysl, používá je třetina čtenářů
Vladislav Kluska
Jak používáte počítačWindows 10Ankety
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

** Notebooky s cenou do deseti tisíc korun jsou plné kompromisů ** Existuje několik modelů dobře použitelných pro nenáročné použití ** Vhodnou alternativou jsou tablety nebo repasované počítače

David Polesný | 94

David Polesný
Jak vybrat notebookNotebooky

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů

Jak ztišit počítač

Velký test mATX skříní