» Poradna » Mobily

Asus Zenfone 5 výdrž baterie

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat. Od dnešního nabití mi určitý proces žere velké množství baterie, jmenuje se Systém Android. Dělá mi to pravděpodobně od poslední aktualizace telefonu, neboť předtím jsem nikdy problém neměl. Teď mám 28% baterie, tohle procento jsem zvyklý při stejném používání mít až do nočních hodin. Má otázka tedy zní, jedná se o chybu aktualizace, nebo je možné, že v procesu je schovaný nějaký vir?

Odpovědi na otázku

Přikládám odkaz k obrázku.http://imgWorld.cz/s3/xdcEwGYfuZ.jpg

Vir to určitě není, ale samozřejmě tam může být nějaká chyba. Co restart telefonu, nevyřeší to?

Restart telefonu jsem zkoušel, ten bohužel nic nevyřešil.