» Poradna » Mobily

Asus Zenfone 2 Nefunkční Telecom service

Ahoj Mám problém na mém telefonu asus zenfone 2 ze551ml mi nejde telecom service furt hlásí chybu. Nemůže se mi nikdo dovolat. Dalo by se to nějak vyřešit bez továrního nastavení nebo reklamace ? Problém je v tom že jsem mobil kupoval v alze a když ho dám na opravu tak přijdu o všechny data, root a najdou tam další problémy a dají mi tam android 6 a už to nedokážu rootnout. Hlavně budu na telefon čekat 2 měsíce kvůli tomu že je na firmu a bez dph. (Dal jsem ho na opravu že nešel zadní reproduktor. Přišel mi po dvouch měsících s androidem 6 i když jsem žádal aby tam nechali 5.0 no a tak jsem ho šel vrátit a musel sem čekat měsíc. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Spíš až ti tam najdou root tak tě pošlou rovnou do **** na reklamačním.Ale nechápu když máš root tak si snad můžeš zálohovat data pomocí titanium backup, nebo si zazálohovat rovnou v Recovery komplet system?Pak zkusit tovární nastavení nebo flash jiné rom.Samozřejmě podle toho co si psal nelze vyloučit HW vadu antény.K čemu si vůbec dělal root když ti evidentně chybí základní znalosti?

Už jsem problém vyřešil. Děkuji za odpověď a názor.