» Poradna » Programy

Asus zenfon zb500kl

Dobrý den mám jak už zmíněný Asus zenfone zb500kl a natočil jsem s ním krátké video to jsem vložil do počítače a poté i do Adobe Premier pro cc 2015 ale v něm se mi něco stalo s videem v běžné přehrávači mi to nedělalo ale v Adobe se mi nějak pohnulo video a prostě mi to neosladilo se zvukem nevíte co s tím telefon nahrává v mp4.

Odpovědi na otázku

když se to jinde neděje, tak bude problém asi v tom adobe premiere ne? takže bych se obrátil na jejich podporu, produkt jehož !měsíční! licence stojí více jak 60euro ji bude mít jistě na úrovni.