» Poradna » Notebooky

ASUS ZENBOOK UX303UB - nefunguje režim spánku Win 10

Zdravím,koupil jsem si úplně nový notebook ASUS ZENBOOK UX303UB-C4017T hnědý kovový viz.: https://www.alza.cz/asus-zenbook-ux303ub-c401... Mám nejnovější aktualizace Win10 i drivery a mám velký problém s režimem spánku. Když je ntb zapojen v síti na nabíječce, tak režim spánku funguje správně. Když ale nabíječku odpojím a ntb uspím, tak už se mi ntb neprobudí, ale zůstane jen černá obrazovka a PC na nic nereaguje a po chvíli cca 10 vteřin se ntb sám zrestartuje.Poradí někdo, co s tím? Mátě někdo ZENBOOK UX303UB s tímto problémem? Zkoušel jsem googlit všechno možné, ale nic mi na to nefunguje. Režim spánku funguje pouze tehdy, když je ntb zapojen do sítě. Díky moc za rady...

Odpovědi na otázku

Tak po hodinách hledání a zkoušení ovladačů to nakonec vyřešit update BIOSU. Tak kdyby někdo řešil stejný problém... , jsem rád, že se podařilo.