» Poradna » Notebooky

Asus Z53j (F3JC)

Dobrý den, mám tento notebook a mám tu windows 7 home premium 32 bit, jde mi o to že když nainstaluju ovladače na zvukovku tak zvuk nejde, po zapojení sluchátek jde, ale né ze sluchátek ale z notebookovýho reproduktoru. Nevíte co stím ? popřípadě nějaký kompatibilnější ovladač na zvukovku pro tento notebook ?

Odpovědi na otázku

nastavil sis spravne v nastaveni zvukove karty? muzes zkusit aktualizovat ovladac, pravdepodone odsud - http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx

Jo, nastavil, nemám tam třeba ani na výběr sluchátka a ták, že to přepnu rovnou na ně.

Ještě mě napadlo jestli ti to není tím že notebook podporuje max windows vista.. ale zase všechny ovladače mám nainstalovaný a normál fungujou jen ty zvuky né.

A co Windows Update pod Windows 7, nenajde novější ovladače na zvuk ? Případně co máš ve Správci zařízení napsáno u zvukovky ? Není to třeba Realtek High Definition Audio ?

Tak jsem zkusil dát na windows xp a furt to samý, nainstaloval jsem vše ze stránky notebooku a i tak to nejde, nevím čim to sakra je :/

Stáhl jsem si ovladače ke zvuku z webu ASUS pro tvůj notebook. Ovladače jsou staré od Realtek.Mrkni na tento web: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspxNa webu zaškrtni políčko, že akceptuješ; poté klikni na Next a vyber si ovladače podle tvého systému Windows. Stáhni, nainstaluj a dej tu vědět, zda novější verze ovladačů problém vyřešila.

Tak jsem je stáhl a problém přetrvavá.. nevím fakt čím to je, dělá to jak windows 7 tak windows xp

Počuj, prečo si znova založil otázku, keď tu sa pokračuje?http://www.zive.cz/poradna/asus-f3jc/sc-20-c... Alebo si myslíš - čím viac otázok, tým rýchlejšia odpoveď.A k veci: ak to robí XP i 7 - netrklo ťa v lebeni, že to môže byť mechanický problém? 6e sú možno kontakty Jack konektora prehodené vo vnútri?