Asus z170i pro gaming

Zdravím co si myslíte o této desce? ASUS Z170I PRO GAMING. co tam půjde osadit za cpu aby to zvládlo? Dalo by se na ní i taktovat? vím že z170 je taktovací ale nikdy jsem neměl mini ITX tak proto se ptám. děkuji

Odpovědi na otázku

podporovane CPU najdes kupodivu na strankach vyrobcehttps://www.asus.com/cz/Motherboards/Z170I-PRO...

tak se podívej na stránky výrobce co se do toho dá strčit !

jasně že jsem se podíval. 6-7gen jde mi o názory a jestli to zvládne i taktování. desku už mám

položil jsem blbě otázku. myslel jsem hlavně taktovací cpu zda to deska zvládne

a co zadat do googlu "Asus z170i pro gaming overclocking" Najde tam toho spousty.