ASUS X75A (W10) - nejde provést tovární nastavení

Zdravím, mám dotaz, nejde mi provést na ASUS X75A ( W 10 ) trovární nastavení, provede 40 procent a pak mi napíše nelze provést tovární nastavení. Prosím o radu jak dál, abych mohl tovární nastavení provést. díky.//změněn titulek z "Tovární nastavení"//

Odpovědi na otázku

Smiř se s tím, že tov. nastavení neprovedeš. Udělej klasickou instalaci. Pokud nyní ještě PC běží, zálohuj si všechny ovladače. Nebudeš je pak muset pracně shánět.

a nevíš čím to mohlo vzniknout ?

Recovery oddíl na disku je poškozen. Že by upgradem na W10?

přesně tak, z licenčních W 8.1 na W 10, druhý notebook byl tím samým způsobem z W7 a tovární mi jde. Ještě musím vyřešit chybu KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Prosím nevíš jak cmd dát jako správce ?

Pravoklik > spustit jako správce.Ale pokud nevíš ani takovéto základní věci, do ničeho se radši nepouštěj...

nejsem právě specialista na počítače, umím jen co potřebuji , proto prudím o rady tady

díky, už opravuje kernela