» Poradna » Notebooky

ASUS X550VB-XO016 ( notebook do 15 000)

Měl byhc dotaz k výběru notebooku zatím se mi asi nejvíc vhodný zda tento " ASUS X550VB-XO016 " ale nevím moc s ev tom nevyznám notebook potřebuju tak nějak univerzálně kvuli škole, filmy, náký ty hry nepočítám že budu hrát nějaký nový hry na full rozlišení doma mám starší počítač a na tomsem toho taky moc neuhrál , ale aby to prsotě nějaký novější hry utáhlo. jeslit máte jiný tip tak do 15 000 .)

Odpovědi na otázku

Dobrá volba, sám tento notebook mam a nemuzu si stěžovat :)

Škoda té osekané grafiky. Kdybys mohl ještě pár stovek přidat, tak ProBook 450 s HD 8750M.

Větší výkon a lepší rozlišení než u Asusu, ale na nějaké časté tahání to není. 1x týdně ok, ale jestli to chceš tahat do školy, tak jedině ProBook.