» Poradna » Notebooky

ASUS X550CC- xo028H - Pomalý, sekaný...

Ahojte,Koupil jsem z výprodeje skladový zásob tento notebook s procesorem Intel Pentium 2117U (1.8GHz) a grafikou intel HD + Nvidia 720m 2GB. Nainstalovány jsou tam originál Win 8 i se všemi drivery (aspoň co vím)... Jenže...noťas je pomalý. Po otevření trvá třeba 20s otevření okna prohlížeče a to jsou zkoušel i chrome i firefox, když jsem něco instaloval tak děs a hrůza než se samotná instalace spustila, nemohl jsem prakticky ani překliknout na něco jiného aby mi okýnko instalace nezamrzlo, otevírání her taky pomalé (trackmania2,CS1.6...). Tento problém se vyskytuje tak z 50% i více času co u notebooku strávím. Seká se, tak jej restartuju a pak už třeba fičí v pohodě, prostě jak kdy. Má 2 roky záruku + jej mohu vrátit do konce tohoto týdne bez udání důvodu. Co vy na to ? děkuju za rady

Odpovědi na otázku

Za předpokladu, že jsi jednoznačně vyloučil špatně nainstalovaný, idiotsky nastavený, poničený a klidně i zavirovaný OS, můžeš se ptát "... na důvody ..."