» Poradna » Ostatní

Asus x51Lseries

Ahoj chtěl bych se zeptat, mám notebook asus X51Lseries a nevím jak nastavit vestavěný mikrofon, nevíte někdo jestli má tento notebook vestavěný mikrofon, a mohli by jste mi napsat postup jak nastavit tento mikrofon?
díky

Odpovědi na otázku

Poslouchej, sakra, mám tentýž "krám", model AP005, a tam žádný vestavěný mikrofon není. Tím nevylučuji, že jinej model téhle řady X51L ten mikrofon nemá. Proč se nepodíváš do dokumentace, která je s ním distribuována. Mám ji také.

pokial mi je znamo, tak ziaden ntb tejto rady nema vstavany mic

Ahoj, aus x51Lseries nemá mikrofon, má jen zdířku, kam se strčí přípojka od mikrofonu, z toho plyne, že si musíte mikrofon koupit jako jsem to udělala já.

dobre si ich fajkla Hanka :D tiež mám ten Asus a skutočne sa s ním skypovať bez externého mic nedá :)

Dá.

mam taky x51Lseries a vestaveny mikrofon nema a jestli jej ma tak jsem ho zatim neobjevil.. :D
ja pouzivam exteri miktofon jiny podle mich skusenosti nelze pouzit.

Kúp si kamerku so vstavaným mikrofónom a máš to vyriešené. Mám tento notebook a v mojej konfigurácii žiadny mikrofón nie je.

ja ten notas mam taky a mikrofon u nej nemam