ASUS VX6 Lamborghini nebo ACER Ferrari ONE 200

Prosím o radu, k terý z těchto notebooků je lepší. Děkuji za každou radu.

1, www.alza.cz ...
2, www.alza.cz ...

Odpovědi na otázku

tak to vol to Lambo to je jasny to je uplne jina kvalitativni kategorie, bohuzel uz taky neplati ze acer ferrari je jediny povedeny acer, uz je to taky jen plast (v czc je maji vystaveny tak se podivej) - viz jak se drive chvastali ze maji sasi z karbonu ! atd uz ani tohle neplati
ale hlavne ze reproduktory maji tvat disku do kol

no a pokud ti nejde o design tak to samy sezenes jako napr hp mini 311 o 5 tisic levnejsi