» Poradna » Počítačové sítě

Asus usb-ac51

Ahoj,nemáte někdo zkušenost s tímto adaptérem ASUS USB-AC51?Po nainstalování je k dispozici pouze síť 2,4GHz, ale síť 5GHz nikde.Připojuji se k routeru ASUS RT-AC1200G+. Přitom z routeru síť 5GHz funguje, vyzkoušeno na jiném počítači, který už 5GHz podporuje.S tímto adaptérem se mi, ale vůbec možnost 5GHz nikde nezobrazí.Neměl někdo podobný problém?Díky Petr

Odpovědi na otázku

Tipujem, ze bude potrebne v ovladaci 5GHz siet najprv povolit.Na niektorych adapteroch to tak je, pretoze vyhladavanie sieti trva o hodne dlhsi cas ak je zapnute 2G+5G.

Zkusím, díky za tip.Dostanu se k tomu až příští víkend, dám vědět, jak to dopadlo.Petr