ASUS TURBO GeForce GTX 1080 8G vs GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti Gaming

Ahoj, již několikrát jste mi poradili dobře, proto se na vás opět obracím.Řeším herní PC a nemůžu nikde najít co je lepsí..ASUS TURBO GeForce GTX 1080 8G vs GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti GamingTa gtx v sestavě má o 1TB hdd navíc a je dražší o 2.000 Kč..konkretně https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-gtx10... https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-gtx10... za výběrem si stojím v tom duchu, že je v Alze za 1/3 hned a zbytek do 2 měsícůještě bych se poptal na tohle..https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-rtx20... je tam grafika ASUS TURBO GeForce RTX 2070 8GChtěl bych se zeptat co by jste zvolili vy na hraní a proč.Moc děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Normálně mi přijde, že jsem tu otázku napsal já :D Přesně tohle teď řeším. Ten od hyperu se mi líbí, protože vše mám od Hyperu a ta grafika gigabyte 1070ti je dobrá. Jen nevím, jestli ten pc má průhlednou bočnici - neexistuje fotka z levé strany. Pak jsem taky objevil tu rtx2070, ale je mi divná cena, protože ta samotná grafika stojí stejně jako ta 1070ti od gigabytu... To je prostě divný. Hyper edice, ale i ta rtx má SSD v M.2 slotu, což je lepší jak standartní SSD v SATA (píšu to protože je na alze gamebox s 1070ti na chlup stejný jako je hyper edice, ale s rozdílem těch SSDček). Já osobně si budu asi objednávat tu hyperx edici, možná ale mě přepadně amok a vezmu tu rtx2070 protože 3 000 navíc není fakt moc velký rozdíl už.

Jo a rozdíl mezi 1080 8GB a 1070TI 8GB je úplně minimální, skoro nestojí nai za řeč ...