ASUS TI4631 kde sehnat firmware s podporou ADSL2+ ?

Mám modem ASUS Ti4631, "dokonalé" o2 potřebuje pro svůj 8mb/s net podporu adsl2+ což můj modem podporuje ale jen s novým firmwarem problém je však v tom že oficiální stránka joyce.cz nefunguje :( nevíte kde stáhnout ? Pokoušel jsem se googlit ale celkem marně. Pokud se vám válí někde na disku tenhle firmware prosím upněte ho na nějaký server nebo kdyby byl v nějaké menší velikosti posílejte na můj mail: mig.00@seznam.cz

Díky moc

Odpovědi na otázku

no a ked to je asus modem, na strankach asusu nemaju nic?

ne, bohužel na stránkách asusu ho nenajdete. Nevím proč :( ale i v manuálu který je dodáván k modemu je napsaná jako ofic.stránka joyce.cz

www.well.info ...

díky za odkaz ale problém to nevyřešilo jelikož odkaz na firmware nefunguje

tak to je ptom prúser,pravdepodobne sa jedná o nejaký oem router,ktorý asus vyrába pre well a podobných distribútorov a pokial oni nezabezpečia podporu,tak je to v ......skús pozrieť stránky asusu a hladaj ODD alebo ODM zariadenia,možno tam nájdeš to čo hladáš

hmm spatne si hladal www.well.info ...

www.well.info ...
Vyberes : ADSL zarizeni->ASUS Ti4631->Vse

ovšem večer to všade ukazovalo požadovaná stránka nedostupná,možno momentálne bol preťažený server alebo nejaká iná chyba.

Díky vám všem. Problém je vyřešen a já musím jen děkovat. Vše bylo rychlé, profesionální nikdo tu nenadával ani se zde nerozhořel flamewar, tak by to taky mělo být ;) Opravdu moc díky Martinu Kouřilovi který mi ovladače poslal mailem a člověku který upozornil že joyce.cz už je zase funkční.

Fakt moc díky všem !

Zdravím,mam stejný modem.Přešel jsem k O2 a potřeboval bych tam dát nový firmwar s podporou adsl2+.Nešlo by poslat firmwar,nebo popřípadě poradit jak na to.Předem moc díky.S pozdravem Michal svecmichal@tiscali.cz